Laatste nieuws

Alles klinkt mooier in Het Concertgebouw

concertgebouw amsterdam

Het Concertgebouw staat bekend om zijn verbluffend goede akoestiek. Men zegt wel eens dat echt alles mooier klinkt in het gebouw. Cabaretier Mike Boddé wilde wel eens weten of dat nou echt zo is. Hij besloot te experimenteren met rauwe straatgeluiden en nodigde wat mensen uit om dat te testen. Als eerste drie heren met hun scooters:

En een groep boerende kinderen:

Het bewijs is geleverd, maar wil je ook nog stratenmakers of iemand onder de douche aan het werk zien. Kijk dan op allesklinktmooier.nl naar de overige filmpjes.

Natuurlijk klinkt muziek nog altijd het allermooist in Het Concertgebouw. In 2013 bestaat Het Concertgebouw 125 jaar en dat zal gevierd worden met de mooiste en beste klassiek en jazz. Het hele jaar blikt men terug naar het roemruchte verleden en de acts die op het podium hebben gestaan.

Dit bericht is gesponsord door Het Concertgebouw