
Allereerst willen we even kwijt dat dit de 500ste post op Mixed Grill is. Iets waar we bijzonder trots op zijn, aangezien we nog maar in maart begonnen zijn. Wellicht is deze mijlpaal een mooi moment om ons via RSS te gaan volgen.
Maar nu over tot de orde van de dag. We willen het namelijk graag over de Brit Stephen Wiltshire hebben. Hij beschikt namelijk over een fenomenaal fotografisch geheugen. Zo is hij op dit moment bezig de complete skyline van Manhattan uit zijn hoofd op papier te zetten. En dan niet zomaar een schetsje, maar een heus panorama van vijfenhalve meter breed.

Wiltshire, bij wie artsen op zijn derde autisme ontdekten, heeft dit kunstje al eens vaker geflikt met steden als Londen, Tokio, Hong Kong, Rome, Madrid, Frankfurt, Dubai en Jeruzalem. New York is echter zijn laatste en beste kunststukje op het gebied van steden. Hierna zal Wiltshire zich bezig gaan houden met individuele gebouwen. Het tekenen van Manhattan duurt waarschijnlijk nog tot vrijdag en is via de webcam te volgen.

Pingback: Tweets die vermelden Manhattan uit het blote hoofd | Mixed Grill -- Topsy.com